У Львів прибув борт із вісьмома пораненими солдатами

У Львів прибув борт із вісьмома пораненими солдатами
Фото: zaxid.net
У бійців вогневі поранення, черепно-мозкові травми та численні переломи Об этом сообщает mir24.in.ua со ссылкой на СМИ.


У Львів із Харкова прибув борт із вісьмома українськими солдатами, пораненими у зоні проведення української воєнної Операції об’єднаних сил. Стан їх важкий і середній. У бійців вогневі поранення, черепно-мозкові травми та численні переломи, передає Радіо Свобода.


Один поранений перебуває на апараті штучного дихання.


Військовослужбовці отримали медичну допомогу в Харківському військовому госпіталі, а у львівському військовому шпиталі вони проходитимуть лікування і реабілітацію.


Сьогодні лікарі оцінять стан поранених і визначать лікування, при потребі будуть заплановані операції, повідомив представник Інформаційного агенства Міноборони України Олександр Поронюк.


У львівському госпіталі достатньо медикаментів і засобів гігієни для поранених бійців, немає потреби у продуктах. Найбільше бійцям потрібна моральна підтримка і цікаві книжки, наголошують у шпиталі.


Збройний конфлікт на Донбасі триває від 2014 року після російської окупації Криму. Україна і Захід звинувачують Росію у збройній підтримці бойовиків. Кремль відкидає ці звинувачення і заявляє, що на Донбасі можуть перебувати хіба що російські «добровольці».


За оцінками ООН, станом на 31 грудня 2018 року, унаслідок збройного конфлікту на Донбасі загинули від 12 тисяч 800 до 13 тисяч людей.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/news/u-lviv-pribuv-bort-iz-vismoma-poranenimi-soldatami-629620.html”