"За відсутністю складу злочину": ГПУ закрила справу про напад на журналістів на весіллі сина ексгенпрокурора

За словами журналіста-розслідувача, справу закрив підлеглий ексгенпрокурора Луценка.

Об этом сообщает topmedia.in.ua со ссылкой на СМИ.

Генпрокуратура закрила справу про перешкоджання журналістській діяльності працівниками УДО на весіллі сина ексгенпрокурора Юрія Луценка. Про це написав на своїй сторінці у Facebook журналіст-розслідувач Михайло Ткач, передають Патріоти України.
"На той момент генпрокурором був Юрій Луценко. Інцидент трапився на весіллі старшого сина Луценка. Справу закрито у травні підлеглим Луценка. Майже два роки знадобилося підлеглим генерального прокурора Луценка, аби не знайти складу злочину. Два", — зазначив він.
За словами Ткача, протягом цих двох років адвокатка журналістів намагалася отримати прізвище слідчого. "Наша адвокатка писала запити. Через суд намагалася отримати бодай якусь інформацію про перебіг цієї справи. Але тиша", — додав він.

Нагадаємо, інцидент стався у ніч проти 16 вересня 2017 року у Конча-Заспі біля одного з ресторанів, в якому перебували тодішні президент Петро Порошенко, прем’єр-міністр Володимир Гройсман, віцеспікерка Ірина Геращенко та ціла низка політиків. Журналіст повідомив, що на нього та оператора напали співробітники Управління державної охорони, намагаючись завадити зйомці.Джерело статті: “https://ustymenkooleh.patrioty.org.ua/blogs/za-vidsutnistiu-skladu-zlochynu-hpu-zakryla-spravu-pro-napad-na-zhurnalistiv-na-vesilli-syna-ekshenprokurora-298314.html”