Загроза коронавірусу: круїзний лайнер-ізгой висадить пасажирів в Камбоджі

Holland America

Об этом сообщает Руспрес

Камбоджа погодилася прийняти круїзний лайнер з 2000 людьми на борту

Holland America


Камбоджа прийме круїзне судно MS Westerdam, яке чотири країни не пустили в свої порти через побоювання з приводу коронавірусу.

Про це йдеться в заяві компанії-оператора Holland America Line.

За даними власників судна, серед більш ніж 2200 пасажирів і членів екіпажу на борту не було зафіксовано жодного підтвердженого випадку коронавірусної інфекції Covid-19.

MS Westerdam прибуде в порт міста Сіануквіль, Камбоджа, в четвер вранці, 13 лютого. Протягом наступних кількох днів всіх пасажирів висадять на берег і доставлять чартерними рейсами в Пномпень, звідки вони продовжать шлях додому.

«Отримано всі дозволи, і ми надзвичайно вдячні камбоджійській владі за їхню підтримку», — заявили в компанії.

Holland America Line оплатить дорогу додому і повністю відшкодує вартість круїзу.

Нагадаємо, що Таїланд, Філіппіни, Тайвань і Японія відмовили круїзному судну MS Westerdam в заході в свої порти через епідемію коронавірусу. Судно заходило в порт Гонконгу, де на даний момент зареєстровано 50 випадків зараження і один летальний випадок.

Побоювання з приводу поширення коронавірусу посилився після того, як в Японії підтвердили щонайменше 175 випадків захворювання на борту круїзного лайнера Diamond Princess, що знаходиться на карантині в Йокогамі, Японія.


Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/world/countries/koronavirus-kambodzha-pogodilasya-priynyati-krujizniy-layner-ostanni-novini-50069820.html”